جزئیاتی تازه از آخرین فیلم مهران مدیری/ «ساعت ۶ صبح» اکران می‌شود؟

جزئیاتی تازه از آخرین فیلم مهران مدیری/ «ساعت ۶ صبح» اکران می‌شود؟
پروانه نمایش فیلم‌های مهران مدیری و محمود کلاری صادر شده است و احتمالاً در ماه‌های آینده در کنار فیلم‌های کمدی تازه، این دو اثر غیرکمدی نیز در فهرست اکران قرار می‌گیرند.

به گزارش نجواخبر،علی اوجی سال گذشته در مقام تهیه‌کننده متقاضی حضور دو فیلم «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری و «تابستان همان سال» به کارگردانی محمود کلاری در چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر بود، ولی فقط یکی از آن‌ها یعنی «تابستان همان سال» مجوز حضور در این رویداد را گرفت.

ایسنا نوشت: با وجود برخی پیگیری‌ها فیلم مهران مدیری که یک موضوع ملتهب اجتماعی را روایت کرده، امکان حضور در جشنواره را پیدا نکرد که گفته می‌شد نیاز به اصلاحاتی داشته است. با این حال «ساعت ۶ صبح» این فیلم‌ساز در آخرین روزهای اردیبهشت از سازمان سینمایی پروانه نمایش گرفته است.

در این فیلم بازیگرانی چون: سمیرا حسن پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، مهران مدیری، تینو صالحی، سعید زارعی، منصور نصیری، خیام وقار کاشانی، وحید منتظری، محمد حیدری، مهرو نونهالی، رضا کیانی‌نژاد، ساقی عطایی، رزا ماندنی، نورآرش چارلی، آزاده سیفی، ساغر رجبی، روژان ایرجی، مهسان خداکرمی، میلاد رفاقتی، پوریااصلان، بابک کمانگیر، مریم مشهور، علیرضا اسلام‌پناه، رکسانامحمدرضا، سارا مری، سیما سرمد، سحر آربین به ایفای نقش پرداختند.

جزئیاتی تازه از آخرین فیلم مهران مدیری در سینما

مهران مدیری سال گذشته نقشی کوتاه در فیلم جدید محمود کلاری هم بازی کرده بود که آن فیلم نیز پروانه نمایش گرفته است. «تابستان همان سال» دومین ساخته مجمود کلاری - فیلم‌بردار سرشناس سینما - است که در جشنواره فجر سال قبل در بخش‌های متعددی نامزد دریافت جایزه شد و سه سیمرغ بلورین هم گرفت.

جزئیاتی تازه از آخرین فیلم مهران مدیری در سینما

در این فیلم علی شادمان، مهرو نونهالی، فریبا نادری، پژمان بازغی و سمیرا حسن‌پور نیز بازی کرده‌اند.

پروانه نمایش این دو فیلم در شرایطی در روزهای گذشته صادر و ثبت شده است که گیشه سینماها در ماه‌های گذشته تحت سلطه کامل فیلم‌های کمدی بود، اما اکران درام تاریخی «مست عشق» وضعیت سینماها را تغییر داد و این امیدواری ایجاد شده که نمایش فیلم‌های غیرکمدی به شرط جذاب بودن می‌تواند مخاطب را به سینما بکشاند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266476

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.