انتصاب دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا

انتصاب دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا
با حکم معاون صدای رسانه ملی، دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا منصوب شد.

به گزارش نجوا خبر به نقل از روابط‌عمومی معاونت صدا، علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی، رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیر رادیو گفت‌وگو را به عنوان دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا منصوب کرد.

در حکم علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی آمده است:

«با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب می‌شوید.

ارتباط مستمر با ستاد انتخابات رسانه ملی و ابلاغ مصوبات به شبکه‌های رادیویی، هماهنگی و ارتباط با نمایندگان انتخابات شبکه‌های رادیویی از طریق برگزاری جلسات مستمر برای اعتلابخشی به نقش معاونت صدا در زمینه سازی هنرمندانه برای انتخابات پرشور و برنامه ریزی مناسب برای ضبط برنامه‌های قانونی نامزدها در رادیو از مهم‌ترین وظایف محوله است. بهره‌گیری بهینه از همه ظرفیت‌های رادیو با جمع‌آوری طرح‌های انتخاباتی شبکه‌ها و برنامه‌ریزی مناسب برای تولید برنامه‌های متنوع و خلاقانه رادیویی با هدف افزایش آگاهی‌های عمومی، زمینه‌سازی شکل‌گیری حضور حداکثری مردم در انتخابات، ارزیابی و نظارت مستمر برنامه‌های انتخاباتی شبکه‌های رادیویی در چارچوب سیاست‌های مصوب از دیگر مأموریت‌های جنابعالی است.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انجام وظایف محوله از خداوند قادر متعال مسالت می‌نمایم.»

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266531

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.