رادان: رسیدگی به وضعیت حجاب «مطالبه مردمی» بود

رادان: رسیدگی به وضعیت حجاب «مطالبه مردمی» بود
فرمانده کل انتظامی کشور به موضوع اهمیت تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و آن را از مهمترین ماموریت های فراجا در روزهای آتی عنوان کرد.

به گزارش نجواخبر، سردار «احمدرضا رادان» در جمع فرماندهان، رؤسا و مدیران فراجا در قم ضمن تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش، وی را معیاری برای خدمت و اطاعت از ولی امر برشمرد.

وی رئیس‌جمهور شهید را عامل به عقل تکلیف گرا توصیف کرد و گفت: رئیس‌جمهور ارزش‌ها را فدای رأی‌ها نکرد.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه به موضوع تأمین امنیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو پرداخت و آن را از مهم‌ترین مأموریت‌های فراجا عنوان کرد.

سردار رادان سپس به اولویت‌های فراجا در سال پیش رو پرداخت و اظهار کرد: از جمله مهم‌ترین اولویت‌های فراجا رسیدگی بیش از پیش به معیشت کارکنان است.

وی هوشمندسازی، پایش الکترونیکی سارقان، ساماندهی معتادان متجاهر را از دیگر مأموریت‌های پلیس دانست و در خصوص طرح نور بیان داشت: حجاب و عفاف دریچه دشمن به سوی یک جنگ تمام عیار فرهنگی است که تغییر فرهنگ و استحاله آن آرام آرام پیش می‌رود و نباید غفلت کنیم و روزی به خود آییم و ببینیم که ارزش‌های دینی از بین رفته است.

فرمانده کل انتظامی در ادامه از مردم که فراجا را در اجرای طرح نور حمایت کردند، تشکر کرد و گفت: رسیدگی به وضعیت حجاب و پوشش مطالبه مردمی بود که فراجا سعی کرد با مشارکت و در فضایِ تعامل و همکاری پلیس و مردم این طرح را اجرا کند.

وی در پایان همه فرماندهان را به انضباط بیش از پیش در اجرا و انجام عملیات‌ها و مأموریت‌ها و تاکید بر امر آموزش و ارتقا دانش انتظامی کارکنان و تربیت و توانمندسازی مدیران جوان دعوت و برای آنها موفقیت در انجام مأموریت‌ها را آرزو کرد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266576

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.