جایگزینی خودروهای فرسوده گروه سایپا آغاز شد+جزئیات

جایگزینی خودروهای فرسوده گروه سایپا آغاز شد+جزئیات
شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده از امروز ۱۹ خرداد به مدت یک هفته انجام می‌شود.

به گزارش نجواخبر، گروه خودروسازی سایپا در راستای افزایش عرضه محصولات خود به بازار، اقدام به پیش فروش محصولات برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده از ساعت ۱۰ روز شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ به مدت یک هفته تا ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ کرده است.

بر همین اساس متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته اقدام به ثبت نام در این طرح کرده‌اند و اطلاعاتشان به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، حائز شرایط مشارکت در این طرح بوده‌اند می‌توانند اقدام به ثبت نام خودروهای عرضه شده در این طرح کنند.

گروه سایپا در این طرح خودروهای اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L با رینگ آلمینیومی و ترمز ESC را عرضه کرده است که تحویل آن مهرماه سال جاری خواهد بود.

حائزین شرایط پس از دریافت پیامک از سوی گروه سایپا می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com نسبت به انتخاب نوع خودرو، ثبت نام و واریز پیش پرداخت اقدام کنند.

گفتنی است آغاز فرایند ثبت نام پس از رویت و تأیید اقرارنامه امکان پذیر بوده و حداکثر مهلت تکمیل فرایند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳) است و در صورت واریز وجه پیش پرداخت و عدم اقدام لازم برای اسقاط خودرو و اخذ تأییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی مذکور، ثبت نام و واریز وجه منتخبین باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری عودت می‌شود.

نوع خودرو
مبلغ الحساب پیش پرداخت(ریال)
قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس G ۲.۰۵۰.۰۰۰.۰۰۰ قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر ۱۴۰۳
شاهین با گیربکس اتوماتیک ۳.۲۴۵.۰۰۰.۰۰۰ قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر ۱۴۰۳
کوییکGXR_L با رینگ الومینیومی و ترمز ESC ۱.۸۹۰.۰۰۰.۰۰۰ قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر ۱۴۰۳

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266696

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب