حامد آهنگی به جوکر ۲ هم می‌آید؟

حامد آهنگی به جوکر ۲ هم می‌آید؟
«جوکر۲» این‌ بار با اجرا و میزبانی احسان علیخانی و حضور بازیگران در یکی از پلتفرم‌ها پخش خود را آغاز کرد. رئالیتی‌شویی که قسمت اول با اجرای سیامک انصاری بود و احسان علیخانی در مقام کارگردان حضور داشت و حالا علیخانی کارت زرد و قرمز را در جوکر ۲ در دست دارد.

به گزارش نجوا خبر، «جوکر۲» این‌بار با اجرا و میزبانی احسان علیخانی و حضور بازیگران جواد رضویان، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، محمدرضا علیمردانی، نیما شعبان نژاد، نصرالـله رادش، مجید مظفری و هادی کاظمی در یکی از پلتفرم‌ها پخش خود را آغاز کرد. رئالیتی‌شویی که قسمت اول با اجرای سیامک انصاری بود و احسان علیخانی در مقام کارگردان پشت صحنه این برنامه پرمخاطب قرار داشت. با نمایش قسمت اول از جوکر ۲ جای خالی دو نفر به خوبی دیده شد: یکی حامد آهنگی و دیگر سیامک انصاری که به نظر می‌رسد عدم حضورشان در این برنامه دلایل خاص خود را دارد.
پس از فصل اول «جوکر» این مسابقه با نام «جوکر ۲؛ طبقه بیست‌ویک» به فصل دوم رسید خیلی‌ها احتمال می‌دادند که در اولین قسمت حامد آهنگی هم جز یکی از شرکت‌کنندگان باشد. اما به نظر می‌رسد این روز‌ها حامد آهنگی سرش شلوغ است و برنامه‌های خود را از جمله «شب آهنگی» دارد و شاید در قسمت‌های بعدی در این برنامه حضور داشته باشد.

«جوکر یک» در اولین قسمت از فصل پنجم حضور حامد آهنگی باعث شده بود که این قسمت از برنامه بتواند ۹۹ درصد آرای مثبت تماشاگران را همراه داشته باشد. حضور آهنگی به همراه بازیگرانی، چون محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علی مشهدی و مهران غفوریان یکی از قسمت‌های پرمخاطب بود که به تعبیر ورزشی‌ها آن گروه را «گروه مرگ» عنوان کردند.

جای خالی سیامک انصاری این بار خود احسان علیخانی در جایگاه میزبان برنامه نشست؛ مجری که در فصل اول به خاطر شاید بازگشت به تلویزیون نتوانست روی صحنه باشد و مجری که مدت‌ها در شبکه سیما در برنامه مناسبتی می‌گریاند و بعدتر عصر جدید را به تلویزیون آورد. حالا علیخانی بعد از غیبت طولانی جلوی دوربین است. قرار شده به جای سیامک انصاری مجری‌گری کند و با نشستن پشت مونیتور‌های متصل به ۵۰ دوربین، حال‌وهوای مهمانان را رصد کند.

سیامک انصاری این روز‌ها در تدارک برای اجرای برنامه جدیدش با نام «جیغ» در شبکه نمایش خانگی است. احسان علیخانی در اولین قسمت از برنامه «جوکر» درباره دلایل غیبت سیامک انصاری در این برنامه توضیح داد؛ بر اساس این توضیح که انصاری به دلیل اجرای برنامه جدیدش در شبکه نمایش خانگی امکان حضور در «جوکر» را نداشته است.

همچین علیخانی در فضای مجازی توضیح داده است: «ممنونم از سیامک عزیز که سه سال پیش دعوت من را پذیرفت و برای اجرای جوکر ۱ آمد. اما امسال زودتر از «جوکر ۲»، رئالیتی‌شوی خودش را در پلتفرم دیگری شروع کرد که برایش خیلی زحمت کشیده و قرار است برنامه «جیغ» را اجرا کند و به زودی پخش شود. به همین دلیل نشد که کنارمان باشد.» علیخانی همچنین یادآور شده است که برای اجرا به سراغ هنرمند دیگری رفته، اما به دلیل سفر طولانی امکان منتظر ماندن نبوده است.

در میان مسابقه‌ها و رئالیتی‌شو‌های شبکه نمایش خانگی جوکر یک توانست در زمان شیوع کرونا لحظات خوشی را برای مردم درست کند و جز رئالیتی شو‌های پربیننده به حساب می‌آید و در مقایسه با مسابقاتی که سیما در نظر گرفته یک سر و گردن بالاتر باشد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266702

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب