از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت

پرداخت بیش از یک هزار و 600 فقره وام ازدواج از سوی شعب بانک شهر

پرداخت بیش از یک هزار و 600 فقره وام ازدواج از سوی شعب بانک شهر
سرپرست معاونت اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از یک هزار و 600 فقره وام ازدواج از سوی شعب این بانک در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش نجواخبر، ایمان امینی پور با بیان اینکه شبکه شعب بانک شهر همواره و در راستای سیاست دولت و بانک مرکزی، تلاش قابل قبولی جهت تأمین منابع مورد نیاز جوانان برای امر مبارک ازدواج داشته‌اند، گفت: ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان در تشکیل بنیان خانواده از مهم ترین سیاست های اعتباری بانک شهر طی سال های اخیر بوده است.

امینی پور با تاکید بر اینکه بانک شهر تلاش کرده در چارچوب قوانین و مقررات؛ شرایط را برای دریافت کنندگان وام ازدواج تسهیل کند، عنوان کرد: در سال گذشته بیش از 11 هزار و 100 نفر توانستند زندگی مشترک خود را با تسهیلات بانک شهر آغاز کنند.

وی ادامه داد: از همین ماه های ابتدایی سال نیز با برنامه ریزی دقیق توانسته ایم، کمک ویژه‌ای به ازدواج جوانان داشته باشیم و خوشبختانه در حدود 80 درصد اهداف ابلاغی در این حوزه را محقق کنیم.

سرپرست معاونت اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر در پایان گفت: اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در بانک شهر فراهم شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب این بانک؛ اقدام به تشکیل پرونده کنند تا هرچه سریعتر مقدمات پرداخت آن انجام شود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266728

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب