سرپرست وزارت خارجه:

میدان و دیپلماسی باید پشتیبان هم باشند و این در دولت شهید رئیسی تثبیت شد

میدان و دیپلماسی باید پشتیبان هم باشند و این در دولت شهید رئیسی تثبیت شد
سرپرست وزارت خارجه گفت: دستاورد‌های دولت شهید رئیسی و هزارو بیست روز تلاش و مجاهدت ایشان بر همه مشهود و عینی است.

به گزارش نجواخبر، باقری در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: میدان و دیپلماسی باید پشتیبان هم باشند و این در دولت شهید رئیسی تثبیت شد و آثار این را در عرصه‌های مختلف دیدیم.

باقری اظهار داشت: دستاورد‌های دولت شهید رئیسی و هزارو بیست روز تلاش و مجاهدت ایشان بر همه مشهود و عینی است و امیدواریم این دستاورد‌های ملی در همه‌ی مناسبت‌ها به عنوان یک سرمایه پاس داشته شود.

وی درباره ادعا‌های روز گذشته وزیر خارجه سابق کشورمان در ارتباط با بهبود شرایط اقتصادی کشور پس از امضای برجام اظهار کرد: آمار‌های اقتصادی را دوستان در این بخش باید عنوان کنند، اما در رقابت‌های انتخاباتی نباید از سرمایه‌های سیاست خارجی هزینه کنیم. این سرمایه غنیمت نیست که عده‌ای بخواهند آن را به تاراج بگذارند و وظیفه ما این است که ازر مرز‌های سیاست خارجی مانند یک گنجینه ملی صیانت کنیم.

وی گفت: فعالیت‌های دستگاه سیاست خارجی در بخش‌های مختلف چه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، در راستای مطالبات کلی کشور، مردم و جامعه صورت می‌گیرد.

وی‌ادامه داد: فعالیت وزارت خارجه به صورت جدی ادامه دارد و ما هفته آینده روز‌های یکشنبه و دوشنبه نشست سازمان همکاری کشور آسیایی را در تهران خواهیم بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266978

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب