مرگ دو تروریست در درگیری مسلحانه با مرزبانان سیستان و بلوچستان

مرگ دو تروریست در درگیری مسلحانه با مرزبانان سیستان و بلوچستان
فرمانده مرزبانی فراجا از درگیری مرزبانان با اعضای گروهک تروریستی موسوم به انصار الفرقان در ۲ نقطه از مرز خبر داد.

به گزارش نجواخبر، فرمانده مرزبانی فراجا از درگیری مرزبانان با اعضای گروهک تروریستی موسوم به انصار الفرقان در ۲ نقطه از مرز خبر داد و گفت که در جریان این درگیری ۲ تروریست به هلاکت رسیدند.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: مرزبانان استان سیستان و بلوچستان مستقر در نوار مرزی شهرستان سراوان، با اشراف و تسلط اطلاعاتی و رصد لحظه‌ای مرز؛ متوجه تحرک تعدادی از اعضای گروهک تروریستی برای ورود به مرز و انجام اقدامات خرابکارانه در داخل کشور شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی مرزبانی فراجا با آمادگی عملیاتی و رزمی اعضای گروهک تروریستی را قبل از ورود به داخل کشور غافلگیر کردند، افزود: این تیم تروریستی قصد داشت از دو منطقه به صورت همزمان وارد کشور شود که با هوشیاری و آتش سنگین مرزبانی طی دو عملیات جداگانه با شکست مواجه و ضربه سنگین بر پیکره آنان وارد شد. در جریان این درگیری تعداد دو نفر از اعضای این گروهک تروریستی به هلاکت رسیدند و یک نفر از آنان نیز دستگیر شد.

به گفته فرمانده مرزبانی فراجا یک نفر از اعضای دستگیر شده در اعترافات خود گفته که عضو گروهک تروریستی انصار الفرقان بوده است.

گودرزی افزود:‌ از این گروهک تروریستی مقادیر قابل توجهی مواد منفجره، سلاح و مهمات، تعدادی فیتله انفجاری و چندین دستگاه بیسیم کشف و ضبط شده است.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266982

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب