معاوضه اکانت همستر با گوشی آیفون ۱۱ به بالا/عجیب ترین آگهی ها در دیوار

معاوضه اکانت همستر با گوشی آیفون ۱۱ به بالا/عجیب ترین آگهی ها در دیوار
"اکانت همستر تاخت می زنم. " "معاوضه اکانت همستر با گوشی آیفون ۱۱ به بالا. " این اینها یکی دوتا از صدها آگهی منتشر شده روی دیوار است.

به گزارش نجواخبر، گرچه به قول همستربازها هنوز همستر لیست نشده و طرفداران آقای همستر با آن دندان های سفید و لباسهای مدل به مدلش نمی‌توانند سکه های طلایی رنگ خود را در صرافی‌ها به وجه رایج مملکت تبدیل کنند اما آنها که طاقتشان طاق شده و دوست دارند زودتر طعم خوش رسیدن به آرزوهایشان را بچشند اقدام به فروش اکانتهای خود در دیوار کرده‌اند. تعداد این آگهی‌ها آنقدر بالاست که فقط کافیست همستر را در موتور جست‌وجوی این اپلیکشن‌ها جست‌وجو کنید آن وقت است که با لیست بالا بلندی از آگهی های همستری و پیشنهادهای عجیب و غریبشان روبه‌رو می‌شوید. در میان این آگهی‌ها حتی عده‌ای دنبال تاخت زدن اکانت همستر کامبت خود با خودروهای گران هستند و با چنان اعتماد به نفس بالایی حرف از این موضوع می‌زنندکه کمتر کسی شک می‌کند قضیه جدی نباشد.

بازارگرمی همستری

دنیای پر از رویایی که همستریها در فضای مجازی برای خود و دیگر بازیکنان این بازی ساخته‌اند هم، برای خودش جالب و دیدنی است. با یکی از این اگهی دهنده‌ها که تماس گرفتیم آنقدر جدی قصد معامله داشت که برای لحظه‌ای فکر کردیم قرارا ست در ازای دریافت وجوه رسمی وشناخته شده جهانی از دلار و یورو و درهم گرفته تا حتی ریال خودمان، خانه، ماشین یا حتی گوشی تلفنمان را عوض کنیم.

در حالیکه کلی به حساب کاربری همستر خود می‌نازد می‌گوید یک میلیون و اندی پروفیت دارم میدونید یعنی چی؟ یعنی جزء باشگاه میلیونی های همسترم. از این که بگذریم با این پروفیت دیگر لازم نیست تِپ تِپ روی گوشی بزنی و سکه جمع کنی. خود اقا موشه برات سکه می‌گیره. بعد هم نفسی تازه می‌کند و می‌گوید مطمئن باشید این ماه نه ماه دیگه بالاخره این همستر هم مثل نات کوین لیست می‌شه و خیلی‌ها افسوس می‌خورن چرا کاری نکردند. خلاصه منم مفت گذاشتم و حاضرم با یک موتور سیکلت تاخت بزنم!»

رویاهای همستری

بعد هم با یک توصیه به قول خودش برادرانه ادامه می‌دهد: «خیلی از این آگهی های همستری که می‌بینی فیک است و خریدار واقعی نیستند بازیکنان، گروه گروه شدن و دارند بازار گرمی می‌کنند. درواقع افراد دارای پروفیت های بالا هرچه به مراحل بالاتر می‌روند باید دوستان بیشتری را به بازی دعوت کنند به خاطر همین برای بازار گرمی و متقاعد کردن افراد برای ورود به این بازار به صورت گروهی آگهی های فروش همستر می‌زنند. بعد هم کلی درباره ارزش بالای این ارز دیجیتالی لیست نشده تبلیغ می‌کنند و افراد را تشویق می‌وارد بازی شوند را ادامه دهند و کدهای معرف را هم از خودشان بگیرند تا کمک کنند به پیشرفتشان. این جاست که در واقع با رویا فروشی به دیگران خودشان را تبدیل به شاخهای همستر می‌کنند. »

سیمکارتهای همستری

البته درامدزایی از همستر در دیوار تنها به این شیوه محدود نمی‌شود کافیست جمله فروش سیمکارت برای همستر را جست‌وجو کنید انوقت است که با لیست بالا بلندی از اگهی های فروش سیمکارت برای همستر روبه‌رو می‌شوید که حالا یا به صورت خام برای این کار فروخته می‌شوند یا با اکانت همستر. قیمت این سیمکارتها هم از ۵۰ هزار تومان که سیمکارت خام است شروع می‌شود و تا ۸۰ میلیون تومان با اکانت همستر ادامه دارد! مثلا سیمکارتی که اکانت همسترش حدود ۱۰۶ میلیون سکه دارد و پروفیتش ۶۴۰ هزار تایی است ۸۰ میلیون تومان در دیوار قیمت گذاری شده است.

اگر فکر می‌کنند کسب درآمد از همستر در دیوار به همین مواردی که گفتیم ختم می‌شود سخت در اشتباهید چرا که بخش قابل توجهی از آگهی های دیوار مربوط به آموزش زیر و بم همستر به تازه واردان است و در ازای ارائه اطلاعات بازی هم پولهای هنگفتی را به جیب می‌زنند.

کلاه همستری

با افزایش روز افزون تعداد بازیکنان بازی همستر و تبلیغات گسترده این بازی از سوی کسانی که حالا از کنار این بازی و امال و ارزوهای مردم برای خود جیب گشادی دوخته‌اند و به طرق مختلف حسابی مشغول کسب درامد از این راه هستند باید توصیه کنیم حسابی مراقب باشید تا در دام سودجویان و کلاهبرداران این قصه نیفتید و اجازه ندهید عده‌ای به بهانه همستر جیبتان را خالی کنند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266994

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب