شرط قطعی حماس برای توافق آتش‌بس اعلام شد

شرط قطعی حماس برای توافق آتش‌بس اعلام شد
عضو ارشد حماس با بیان اینکه تماس‌ها برای حصول توافق آتش‌بس و تبادل اسرا همچنان ادامه دارد، گفت: مقاومت فلسطین هیچ طرحی که شامل توقف جنگ نباشد را نمی‌پذیرد.

به گزارش نجواخبر، سامی ابوزهری از رهبران جنبش حماس با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی به کشتار ملت فلسطین ادامه می‌دهد، افزود: هیچ بازدارنده یا مانعی بر سر راه این کشتارها وجود ندارد.

وی با هشدار درباره ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، گفت: تداوم کشتارهای غیرنظامیان در غزه توسط (رژیم) اسرائیل می‌تواند به شعله‌ور شدن منطقه ختم شود.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267013

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب