واکنش مجلس به تروریستی اعلام کردن سپاه توسط کانادا

واکنش مجلس به تروریستی اعلام کردن سپاه توسط کانادا
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه ۲۵۰ نماینده در محکومیت دولت کانادا در پی تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را قرائت کرد.

به گزارش نجواخبر، مجتبی بخشی‌پور عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 3 تیرماه) قوه مقننه بیانیه بیش از 250 نماینده در محکومیت دولت کانادا در پی تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شجره طیبه انقلاب و یادگار جاودانه امام (رضوان الله تعالی علیه) نه تنها امنیت داخلی و تمامیت ارضی کشور در طول همه سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقشی درخشان ایفا نموده است، بلکه در دفاع از ملت‌های مظلوم منطقه به ویژه فلسطین این پاره تن جهان اسلام و مقابله با رژیم جنایتکار صهیونیستی نقش آفرینی نموده و خار چشم دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی و حامیان آن بوده است.

با توجه به تحول مهم و راهبردی اخیر در اجرای عملیات افتخارآفرین وعده صادق که جایگاه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به مراتب در منطقه و جهان ارتقاء بخشید، هم‌پیمانان این رژیم کودک‌کش علیه این فرزندان برومند ملت بزرگ ایران موضع‌گیری نمودند. اخیراً دولت کانادا که خود از حامیان پروپاقرص رژیم جنایتکار و نسل‌کش صهیونیستی است سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار داده و این روش ابلهانه و مغایر همه قوانین و مقررات بین‌المللی حمایت خود را از صهیونیست‌ها نشان داده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن حمایت همه‌جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هر کدام از نمایندگان خود را یک پاسدار انقلاب اسلامی می‌دانیم، این اقدام نابخردانه دولت کانادا را به شدت محکوم می‌نماییم و از وزارت امور خارجه می‌خواهیم از همه روش‌های سیاسی و بین‌المللی برای این محکومیت که صدای همه ملت بزرگ ایران است، استفاده نماید.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267032

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب