پرسپولیس با دو گزینه استقلال توافق می‌کند؟

پرسپولیس با دو گزینه استقلال توافق می‌کند؟
انتقال فرشاد احمدزاده و احمدرضا زنده‌روح به پرسپولیس قطعی به نظر می‌رسد.

به گزارش نجواخبر، باشگاه پرسپولیس در چند روز گذشته در نقل‌وانتقالات فوتبال ایران بسیار پرخبر و پر حاشیه بوده.در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران آغاز نشده، اما اخبار و حواشی این حوزه شروع شده و بسیار هم داغ است. یکی از تیم‌هایی که در این حوزه پر خبر بوده پرسپولیس است.

سه ستاره در خط پایان

همانطور که پیش از این گفته بودیم، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند سه ستاره پرسپولیس هستند که جدایی آنها از جمع سرخپوشان قطعی است و به احتمال ۹۹ درصد به تراکتور می‌روند.

ورودی‌های عجیب

تا امروز جذب فرشاد احمدزاده و احمد زنده‌روح برای پرسپولیس قطعی به نظر می‌رسد هرچند گفته شده فعالیت پرسپولیس در نقل‌وانتقالات بیشتر و بزرگتر از این دو بازیکن خواهد بود.

لیموچی خیلی نزدیک به پرسپولیس

برخلاف برخی اخبار، حضور لیموچی در پرسپولیس تقریبا قطعی است. علاقه خود این بازیکن به پرسپولیس و البته جدایی قطعی مهدی ترابی از پرسپولیس احتمال سرخپوش شدن لیموچی را افزایش داده است. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن منتظر است تا تکلیف ترابی با پرسپولیس مشخص شود تا با این باشگاه وارد مذاکره رسمی شود.

بلاتکلیف مثل سعید صادقی

یکی از بازیکنان مهم پرسپولیس که تکلیفش مشخص نیست سعید صادقی است. صادقی که یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد چند هفته پایانی لیگ را به علت مصدومیتی عجیب از دست داد و به همین دلیل در مورد آینده او تردید‌هایی وجود دارد. این احتمال وجود دارد که صادقی به فروش برسد یا با یکی از بازیکنان مدنظر سرخپوشان عوض شود.

یک آسیایی جای بیرانوند؟

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه برای جایگزینی علیرضا بیرانوند سراغ چند گزینه خارجی رفته‌اند که یکی از آنها دروازه‌بان ملی‌پوش ازبکستان است. البته پیام نیازمند گزینه ایرانی مدیران پرسپولیس بود اما چون با سپاهان قرارداد دارد پرسپولیسی‌ها دیگر سراغی از او نگرفته‌اند.

جای دانیال خارجی می‌آید؟

یکی از علامت سؤال‌های بزرگ برای پرسپولیسی‌ها جانشین دانیال اسماعیلی‌فر در این تیم است. مدیران باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیده‌اند که کمتر بازیکن ایرانی می‌تواند جانشین اسماعیلی‌فر در این تیم شوند و به خاطر همین به احتمال فراوان سراغ یک دفاع راست خارجی خواهند رفت تا در نهایت سمت چپ و راست خط دفاعی پرسپولیس خارجی شود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267048

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب