تصمیم جدید رسانه ملی برای برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها

تصمیم جدید رسانه ملی برای برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها
دبیر ستاد انتخابات صداوسیما تصمیم جدید رسانه ملی برای تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ریاست‌جمهوری را تشریح کرد.

به گزارش نجواخبر، محمدصالح مفتاح دبیر ستاد انتخابات صداوسیما در گفت‌وگویی به تصمیم جدید رسانه ملی برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری اشاره کرد و گفت: بخشی که برای نامزدها به‌تازگی در نظر گرفتیم، گفت‌وگوی «رو به دوربین» است که آخرین صحبت‌هایشان را با مردم در میان خواهند گذاشت و به هر نامزد 15 دقیقه فرصت دادیم که ان‌شاءالله امروز اگر مشکلی پیش نیاید، پخش خواهد شد.

وی افزود: این گفت‌وگوها ساعت 18 امروز پخش اول آن خواهد بود و اگر ما همین 6 نامزد را در نظر بگیریم، یک ساعت و نیم این بسته پایانی تبلیغاتی نامزدها از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و باقی شبکه‌ها بازپخش آن را در دستور کار قرار دادند که تا پاسی از نیمه‌شب و بعد از فوتبال در شبکه سوم سیما بازپخش آنها را داریم.

دبیر ستاد انتخابات صداوسیما ادامه داد: فردا صبح هم ان‌شاءالله یک بازپخش دیگری برای ساعات پایانی در نظر گرفتیم که این گفت‌وگوهای نامزدها با مردم را پخش خواهیم کرد.

مفتاح همچنین خاطرنشان کرد: امروز نیز برنامه «بدون تعارف» را نیز خواهیم داشت که پس از بخش خبری 20 و 30 پخش خواهد شد و بعد از آن هم آخرین قسمت گفت‌وگوی ویژه خبری خواهد بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267091

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب