خیرالله تقیانی‌پور دبیر جشنواره تئاتر فجر شد/ معرفی ۲ دبیر دیگر

خیرالله تقیانی‌پور دبیر جشنواره تئاتر فجر شد/ معرفی ۲ دبیر دیگر
با حکم حمید نیلی مدیر کل هنرهای نمایشی، دبیران سه جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تئاتر کودک و نوجوان و تئاتر عروسکی تهران - مبارک منصوب شدند.

به گزارش نجوا خبر، سه‌شنبه ۵ تیر و همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم، حمید نیلی مدیر کل هنرهای نمایشی در نشستی با حضور توحید معصومی مشاور عالی مدیرکل و مهدی حاجیان مدیر دبیرخانه‌ دائمی جشنواره‌ها، طی احکامی خیر الله تقیانی پور را به عنوان دبیر چهل و سومین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، امیر مشهدی عباس را به عنوان دبیر بیست و نهمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان و امیر سلطان احمدی را به عنوان دبیر بیستمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک منصوب کرد.

در بخشی از حکم دبیری‌ خیرالله تقیانی پور چنین آمده است:

بهره‌مندی از همه‌ ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تئاتر کشور، توجه به ارکان اصلی جشنواره تئاتر فجر و پرهیز از گسترده شدن ناموزون جشنواره، توجه به حضور آثار باکیفیت خارجی در بخش بین‌الملل و برنامه‌ریزی برای ارزیابی کیفی و عادلانه‌ آثار در تمامی بخش‌ها در راستای تحقق جشنواره‌ای با محوریت امید، همدلی و نشاط از وظایف جنابعالی است.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال، در انجام این مسئولیت مهم فرهنگی و هنری موفق و سربلند باشید.

در بخشی از حکم دبیری‌ امیر مشهدی عباس چنین آمده است:

جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان که اکنون درخت تناوری از شناخت، خلاقیت و شعور هنری است؛ بر آن است تا با یاری هنرمندان، خانواده بزرگ تئاتر و تمام دغدغه‌مندان آینده‌ی ایران عزیز گام ارزشمندی در راه پویایی، نشاط، امید و پیشرفت کودکان و نوجوانان میهن بردارد.

امید است در سایه الطاف پروردگار متعال، با هم‌افزایی هرچه بیشتر نیروهای موجود، بهره‌گیری کامل از امکانات و توان کارشناسی و اجرایی استان میزبان در برگزاری شایسته‌ این رویداد پیروز و سربلند باشید.

در بخشی از حکم دبیری‌ امیر سلطان‌ احمدی چنین آمده است:

جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران - مبارک با جایگاه ویژه و اعتبار ملی و بین‌المللی خود می‌کوشد خانواده‌ بزرگ نمایش عروسکی ایران را برای خلق و آفرینش آثاری ارزشمند و همنشینی هنرمندان گردهم آورد تا از این راه گام ارزشمندی برای ارتقا این گونه‌ی هنری و آشنایی بیش از پیش خانواده‌ها و عموم مردم با این شیوه تأثیرگذار و جذاب نمایشی بردارد.

امید است به یاری پروردگار مهربان در برگزاری این رویداد هنری و ارتقاء جایگاه این جشنواره پیروز و سربلند باشید.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267093

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب