207روز پس از آغازِ جنگ در غره/ حملات غیرمنتظره اسرائیل به چادرهای آوارگان

207روز پس از  آغازِ جنگ در غره/ حملات غیرمنتظره اسرائیل به چادرهای آوارگان
در دویست و شصت و هفتمین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، یک روز پس از نبردهای شدید مقاومت با نیروهای اشغالگر، بمباران مناطق متعددی در نوار غزه ادامه دارد.

به گزارش نجواخبر، خبرنگار الجزیره امروز-شنبه- گفت: تانک‌های اشغالگران به شدت به سمت چادرهای آوارگان در المواصی در شمال غربی رفح در جنوب نوار غزه شلیک می‌کنند.

اوایل روز جمعه نیز در بمباران چندین منطقه از نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی ۲۱ فلسطینی شهید و ده‌ها تن زخمی شدند.

منابع پزشکی فلسطینی به الجزیره گفتند که بر اثر تیراندازی نیروهای اشغالگر که به صورت غیرمنتظره در میان تیراندازی شدید به منطقه المواصی در غرب رفح نفوذ کردند، ۱۱ فلسطینی شهید و بیش از ۴۰ نفر زخمی شدند.

همچنین بامداد امروز بر اثر بمباران خانه‌ای در خیابان الوحده در مرکز شهر غزه توسط هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی، چهار فلسطینی از جمله ۲ کودک شهید و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند و مجروحان به بیمارستان المعمدانی منتقل شدند.

در عین حال بر اساس آنچه رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند، هواپیماهای رژیم صهیونیستی خانه‌ای را در اردوگاه آوارگان المغازی در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند.

رسانه‌های فلسطینی همچنین از شنیدن صداهای انفجار در شهر غزه در مرکز باریکه غزه خبر دادند.

این در حالی است که مقاومت فلسطین به درگیری با نیروهای اشغالگر در حال نفوذ به نوار غزه ادامه می‌دهد و نبردهای شدیدی را در محله شجاعیه در شرق شهر غزه ترتیب داد و اشغالگران اعتراف کردند چهار کشته و مجروحان آن به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.

مقاومت فلسطین از طریق تیپ‌های مختلف خود به درگیری با سربازان و خودروهای اشغالگر در حال نفوذ به نوار غزه به ویژه در محله شجاعیه در شرق شهر غزه ادامه می‌دهد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267123

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب