داستان دردآشنای هرساله/ پرداخت مطالبات گندم‌کاران به کجا رسید؟

داستان دردآشنای هرساله/ پرداخت مطالبات گندم‌کاران به کجا رسید؟
دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس از قول مسئولان مربوطه برای پرداخت بخش دیگری از مطالبات باقی مانده گندم‌کاران ظرف امروز و فردا خبر داد.

به گزارش نجواخبر، سیدمحمد سادات ابراهیمی دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات باقیمانده گندم‌کاران، اظهار کرد: تاکنون 5 میلیون و پانصد و بیست هزار تن گندم از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه متولی از گندم‌کاران دریافت شده است که بخشی از مطالبه گندم‌کاران پرداخت و بخش دیگر باقی مانده است.

وی افزود: تاکنون حدود 47 همت از مطالبه گندم‌کاران بابت دریافت گندم از آنها پرداخت شده و حدود 50 همت باقیمانده است که با پیگری‌های بنده از دستگاه‌های متولی قول پرداخت بخشی از مطالبات گندم‌کاران طی امروز و فردا داده شده است.

دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: همچنین قرار است که بنده در روزهای آینده جلسه‌ای را با مسئولان دولتی برای آخرین وضعیت دریافت گندم و همچنین پرداخت مطالبات این قشر بررسی شود.

ابراهیمی اظهار داشت: امیدواریم که مسئولان مربوطه هرچه سریع‌تر مطالبات گندم‌کاران را پرداخت کنند تا در شرایط اقتصاد فعلی این قشر بیشتر از این تحت فشار نباشند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267221

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب