هوای تهران قابل قبول شد

هوای تهران قابل قبول شد
بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای پایتخت امروز بر روی عدد ۹۴ و هوا در وضع قابل قبول و مطلوب قرار دارد.

به گزارش نجوا خبر، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای پایتخت امروز بر روی عدد ۹۴ و هوا در وضع قابل قبول و مطلوب قرار دارد.

در ایستگاه‌های هواشناسی علم و صنعت در منطقه ۴ و سرخه حصار در منطقه ۱۳ هوا در وضع سبز و پاک است. در ایستگاه‌های پارک سلامت در منطقه ۱۷ و شهرک چشمه در منطقه ۲۲ هوا در وضع قرمز و ناسالم برای همه گروه‌ها و در ۸ منطقه هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است. در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و دیگر افراد نیز باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. در ۱۷ ایستگاه هم هوا در وضع قابل قبول است.

به گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، عصر دیروز شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای شهر تهران بر روی عدد ۱۷۶ قرار گرفت و هوا برای همه گروه‌ها ناسالم شد. در برخی ایستگاه‌های هواشناسی هوا در وضع بنفش و بسیار ناسالم و دربرخی ایستگاه‌ها هوا در وضع قرمز و ناسالم برای همه افراد قرار داشت. در سایر مناطق هم هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267225

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب