«صبح اعدام» تابستان اکران می‌شود

«صبح اعدام» تابستان اکران می‌شود
علی شیرمحمدی تهیه‌کننده «صبح اعدام» از احتمال اکران این فیلم در تابستان خبر داد و گفت که یک فیلمنامه طنز نیز به صورت مشترک نوشته است.

به گزارش نجوا خبر، علی شیرمحمدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «صبح اعدام» ساخته بهروز افخمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر درباره زمان اکران این فیلم بیان کرد: تصمیم اکران «صبح اعدام» با سازمان سینمایی سوره و بنیاد سینمایی فارابی است اما به احتمال زیاد در فصل تابستان این فیلم به سینماها می‌آید.

وی همچنین از نگارش یک فیلم‌نامه طنز خبر داد و گفت: با همکاری مهرداد نیکنام و ابراهیم نصیری یک فیلم‌نامه طنز نوشته‌ایم به نام «تایماساژ» که امیدواریم شرایط طوری پیش برود تا بتوانیم امسال این فیلم را بسازیم.

فیلم «صبح اعدام» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی علی شیرمحدی محصول سال ۱۴۰۲ است. این فیلم برشی از لحظات پایانی زندگی طیب حاج‌رضایی و حاج‌ اسماعیل رضایی است که در پی قیام ١۵ خرداد ۱۳۴۲ محکوم به اعدام شدند. داستان فیلم در فاصله زمانی ۵ تا ۶:٣۰ صبح این روز روایت می‌شود.

«صبح اعدام» در چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و ارسطو خوش‌رزم سیمرغ بهترین بازیگر نقش اصلی مرد و بهروز افخمی سیمرغ بهترین کارگردانی را برای این فیلم دریافت کردند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/267229

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب