اژه‌ای: رییس‌جمهور در زمینه احقاق حقوق مردم تلاش کند

اژه‌ای: رییس‌جمهور در زمینه احقاق حقوق مردم تلاش کند
رئیس‌قوه قضائیه گفت: رییس جمهور رییس شورای عالی فرهنگی کشور است و اگر کسانی نسبت به مسائل فرهنگی کشور نقطه‌نظراتی داشته باشند و به دنبال اصلاح یا ارتقای فرهنگ هستند باید بدانند که رییس جمهور در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش نجواخبر، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای رئیس قوه قضائیه پس از شرکت در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری در مسجد لرزاده، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز روز جمعه روز ۱۵ تیرماه، روز سرنوشت‌سازی برای کشور است. رئیس‌جمهور هرچقدر با آرای بالاتری انتخاب شود از پشتوانه بیشتر مردمی برخوردار است و مقام اول اجرایی کشور می‌تواند برنامه‌هایی که دارد را بهتر و سریع‌تر به اجرا برساند.

محسنی اژه‌ای خاطرنشان کرد: اگر ما با دید ملی، دینی و سیاسی نگاه کنیم و اگر نسبت به سرنوشت و پیشرفت کشورمان و رفع مشکلات نظر داریم باید امروز به صورت گسترده در انتخابات شرکت کنیم و به فردی که به عنوان کاندیدای اصلح تشخیص داده‌ایم، رأی دهیم.

وی افزود: استحضار دارید که رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فضای مجازی است، یعنی کسانیکه به فضای مجازی چه از جنبه‌های فرصتی و چه از جنبه‌های تهدیدی نگاه می‌کنند، رئیس‌جمهور می‌تواند در این زمینه تأثیرگذار باشد. رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فرهنگی کشور است و اگر کسانی نسبت به مسائل فرهنگی کشور نقطه‌نظراتی داشته باشند و به دنبال اصلاح یا ارتقای فرهنگ هستند باید بدانند که رئیس‌جمهور در این زمینه بسیار تأثیرگذار است. رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی اقتصاد است و اگر امروز مردم نسبت به مسائل اقتصادی کشور و رفع مشکلات و محدودیت‌هایی که در کشور با آن مواجه هستیم، دغدغه دارند رئیس‌جمهور می‌تواند موثر باشد.

رئیس قوه‌قضائیه گفت: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی امنیت کشور است، رئیس‌جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است، یک اصل اساسی در قانون اساسی حقوق مردم است و رئیس‌جمهور می‌تواند در زمینه احقاق حقوق مردم تلاش کند. بنابراین بسیار روشن است که امروز، روز بسیار مهمی است و انشاالله مردم برای رفع بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌هایی که به نظر خودشان می‌رسد و یا برای برداشتن گام‌های بلندتر در جهت پیشرفت کشور، در انتخابات شرکت کنند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/277283

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب