امیدواری فدراسیون فوتبال به اصلاحات در فصل جدید لیگ برتر

امیدواری فدراسیون فوتبال به اصلاحات در فصل جدید لیگ برتر
سخنگوی فدراسین فوتبال ابراز امیدواری کرد که در فصل جدید لیگ برتر فوتبال، «تحولات متفاوت و عمیقی را در حوزه باشگاه داری و کیفیت فنی شاهد باشیم.»

به گزارش نجوا خبر، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره جلسه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری اظهار کرد: جلسه سالیانه صدور مجوز حرفه‌ای را داریم که خوشحالیم با حضور اکثریت قریب به اتفاق مدیران عامل باشگاه‌ها و لیگ‌های دیگر برگزار شد و وزیر محترم ورزش و جوانان هم همچون ماه‌های اخیر در این نشست حضور داشتند و رهنمودهای خوبی را در زمینه به روز رسانی روند مدیریتی باشگاه‌ها داشتند که از ایشان متشکریم.

او ادامه داد: مهندس تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم پس از آقای دکتر زارعی که تمامی موارد باشگاه‌داری نوین از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مدنظر داشتند، صحبت کردند و تاکید داشتند که به امید خدا این مسیر پرشتاب طی شود و شاهد این باشیم که باشگاه‌های ما در حوزه‌های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری استانداردهای مدنظر بین‌المللی برسند که در همین فصل جدید لیگ برتر روندی را شاهد باشیم که تحولات متفاوت و عمیقی را در حوزه باشگاه داری و کیفیت فنی شاهد باشیم. می‌توانم بگویم که گل صحبت‌هایی که از طرف ریاست محترم فدراسیون فوتبال مطرح شد همین بود که ورزشگاه‌ها باید برای شروع فصل جدید آماده شوند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا در فصل جدید موضوع بلیت فروشی، صندلی ورزشگاه‌ها، سیستم کمک داور ویدیویی و موارد دیگری که ستاد آماده سازی ورزشگاه‌های لیگ برتر در حال آماده سازی است به نتیجه برسند. هر روز آقایان رفعتی و روشنک به ورزشگاه‌های مختلف می‌روند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/277372

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب