استاندار کردستان: موضوع برگزاری مراسم چهلم مهسا امینی منتفی است

استاندار کردستان: موضوع برگزاری مراسم چهلم مهسا امینی منتفی است
استاندار کردستان گفت: موضوع برگزاری مراسم چهلم مرحومه مهسا امینی منتفی است چون خانواده این مرحومه اعلام کرده اند که چنین مراسمی ندارند

به گزارش نجواخبر، استاندار کردستان با تاکید بر اینکه وضعیت سقز پایدار است و مشکلی نداریم گفت: اخبار شبکه های اجتماعی و بعضی رسانه های بیگانه مبنی بر حضور چهره های ورزشی و هنری شاخص در سقز کذب است و این موضوع واقعیت ندارد.

اسماعیل زارعی کوشا با بیان اینکه برخی رسانه های معاند از روز گذشته دنبال التهاب آفرینی در شهر سقز بودند اظهار کرد که خوشبختانه با وجود «فضاسازی سنگین رسانه‌ای دشمن» در سقز، به دلیل هوشیاری مردم مشکل خاصی در این شهر نداریم.

استاندار کردستان در ادامه اضافه کرد: موضوع برگزاری مراسم چهلم مرحومه مهسا امینی هم منتفی است چون خانواده این مرحومه اعلام کرده‌اند که چنین مراسمی ندارند.

زارعی کوشا در ادامه با اشاره به اینکه موضوع فوت خانم امینی که تا کنون به عنوان یک ابزار و بهانه مورد سو استفاده دشمن و رسانه های آنان قرار گرفته است افزود: اکنون نیز سعی دارند چهلمین روز فوت این مرحومه را بهانه‌ای برای ایجاد التهاب مجدد قرار دهند، اما وضعیت استان خوشبختانه کاملا باثبات و پایدار است و مردم هم واقعا از شلوغی‌ها و ایجاد مزاحمت برای زندگی و کسب و کارشان خسته شده‌اند.

وی ادامه داد: اخبار منتشر شده مبنی بر بسته بودن راه های ورودی و خروجی شهر سقز کاملا کذب است و حقیقیت ندارد در حال حاضر مشکل خاصی در سقز نداریم و مسئله‌ای هم گزارش نشده است.

استاندار کردستان در مورد وضعیت اینترنت در سقز هم گفت که اینترنت این شهر تا کنون مشکلی نداشته است.

وی همچنین اعزام نیرو از شهرهای دیگر به سقز را نادرست خواند و افزود: علیرغم التهاب آفرینی رسانه ها، در حال حاضر مسئله یا مشکلی در استان نداریم و نیروهای امنیتی تمام شهرستان‌ها طبق روال عادی برای حفظ امنیت مردم در آمادگی هستند.

زارعی کوشا در پایان توصیه کرد که مردم عزیز کشورمان اخبار و اطلاعات استان را از رسانه های رسمی دریافت کنند و تحت تأثیر القائات و اخبار نادرست رسانه‌هایی که دلسوز مردم و کشور نیستند قرار نگیرند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13269

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.