کی‌روش اولین قربانی جام‌جهانی!

کی‌روش اولین قربانی جام‌جهانی!
سایت الکوره در گزارشی به معرفی قربانیان جام جهانی ۲۰۲۲ پرداخت.

به گزارش نجواخبر، در سر لیست قربانیان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نام کارلوس کی روش سرمربی ایران قرار دارد که به نوشته این رسانه، مربی پرتغالی از تیم ملی خداحافظی کرد. البته هنوز فدراسیون فوتبال کشورمان تصمیمی رسمی در زمینه رفتن یا ماندن کی روش نگرفته است.

این رسانه، نوشت: تیم ملی مراکش پس از شکست بلژیک، اسپانیا و پرتغال بزرگترین عامل پدیده اخراج محسوب می‌شود تا با جام جهانی خداحافظی کنند.

قربانیان مرحله گروهی (۴ مربی)

پس از خداحافظی ایران از مرحله گروهی با جام جهانی، کارلوس کی روش پرتغالی اولین نفری بود که پس از خداحافظی ایران از مرحله گروهی با حضور در جام جهانی، بلافاصله پس از ناکامی در رسیدن به مرحله بعد برای اولین بار از سال ۱۹۹۰ با مارتینو سرمربی آرژانتینی مکزیک همراه شد و خداحافظی کرد.

بلافاصله پس از خروج ناگهانی بلژیک از مرحله گروهی، روبرتو مارتینز سرمربی اسپانیایی از پایان دوران حرفه‌ای خود در شیاطین سرخ خبر داد و همین امر در مورد اتو آدو، سرمربی غنا نیز صدق می‌کند.

قربانیان مرحله یک هشتم نهایی ( ۳ مربی)

مسابقات مرحله یک هشتم نهایی باعث جدایی ۳ مربی شد که اولین آنها پائولو بنتو سرمربی پرتغالی کره جنوبی پس از باخت سنگین (۴-۱) از برزیل بود.

پس از حذف غیرمنتظره ماتادورها مقابل مراکش، انریکه تصمیم به کناره گیری از سمت خود گرفت، همانطور که فدراسیون لهستان اعلام کرد چسلاو میشنویچ را برکنار کرد.

قربانیان مرحله یک چهارم نهایی (۳ مربی)

در مرحله یک چهارم نهایی، سه نفر دیگر قربانی شدند که اولین آنها تیته سرمربی برزیل بود، پس از حذف توسط کرواسی در ضربات پنالتی برکنار شد.

تیم ملی مراکش در ادامه سریال سرنگونی مربیان باعث اخراج فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال شد.

آخرین نفری که سمتش را ترک کرد، لوئیس فن خال، کهنه کار هلندی بود، که پس از خروج آنها در ضربات پنالتی مقابل آرژانتین، تیم را ترک کرد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14604

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.