معاون استاندار تهران تشریح کرد؛

جزئیات تعطیلی تهران روز یکشنبه

جزئیات تعطیلی تهران روز یکشنبه
معاون استاندارتهران از فعالیت یک سوم کارمندان دستگاههای اجرایی استان تهران خبر داد و گفت: فردا یکشنبه ۲۵دی ماه سال ۱۴۰۱ کلاس‌های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می‌شود و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل است.

به گزارش نجوا خبر، قدرت الله شفیعی معاون استاندار تهران گفت: مدیران کل دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی روسای محترم بانکهای استان تهران اصناف و مدیران مجتمع‌های تجاری، خدماتی و ورزشی با عنایت به برودت سرما و کاهش محسوس دما و ایجاد شرایط اضطراری به منظور مدیریت بهینه مصرف گاز و از طرفی به منظور جلوگیری از افت فشار گاز و نیز رعایت حال عموم هموطنان عزیز به خصوص در استانهای شمالی و شمال شرقی، برای روز یکشنبه ۲۵دی ماه سال ۱۴۰۱ موارد ذیل جهت اقدام ابلاغ شد.

وی ادامه داد: به منظور پیگیری امورات اداری و اجرایی هم‌وطنان کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی با حضور یک سوم کارمندان دایر است و مابقی کارمندان دورکار خواهند بود. دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری از این موضوع مستثنی هستند. تاکید می‌گردد کلیه سیستم های گرمایشی (گازی، برقی و گازوئیلی) ادارات دولتی می‌بایست کاملا خاموش باشد.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: در خصوص بانکها، یک سوم تعداد شعب هربانک بعنوان شعب منتخب دراستان تهران ازساعت ۹صبح تا ۱۳ ظهر فعال بوده ونسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام کنند. اسامی شعب منتخب ازطریق سایت بانکها قابل مشاهده است. همچنین تمامی سیستم‌های گرمایشی بانک‌ها خاموش است.

شفیعی خاطرنشان کرد: کلاس‌های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می‌شود و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل است. امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می‌شود.همچنین، تصمیم‌گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بعهده روسای دانشگاه‌ها خواهد بود.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: لازم است تمامی سیستم‌های گرمایشی مجتمع‌های خدماتی از جمله مجتمع‌های تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی خاموش باشد. اداره‌کل گاز استان مکلف است در اجرای این دستورالعمل نسبت به قطع گاز آن دسته از بخش‌های مشمول این ابلاغ نظارت و اقدام لازم را به عمل آورد. حسن اجرای این دستورالعمل بر عهده عالیترین مقام خواهد بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/15096

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.