فرصت ثبت‌نام زمین رایگان برای تهرانی‌ها تا پایان سال

فرصت ثبت‌نام زمین رایگان برای تهرانی‌ها تا پایان سال
خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند و بیشتر مشمول قانون تا پایان سال 1402 برای دریافت زمین رایگان فرصت دارند.

به گزارش نجواخبر، حسین جنتی- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران- در رابطه با اعطای زمین رایگان به پایتخت‌نشینان گفت: خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند و بیشتر زیر 20 سال هستند، در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت زمین رایگان می‌توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به نشانی Saman.mrud.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، وزارت راه و شهرسازی بر اساس بند ح تبصره 11 قانون بودجه سال 1402 به‌منظور حمایت از خانواده و تحقق اهداف جوانی جمعیت یک قطعه زمین رایگان در قالی شرایط مندرج در قانون مذکور را به خانوارهای دارای 4 فرزند و بیشتر اختصاص می‌دهد.

بر این اساس، تاکنون فرایندهای مربوط به 2500 خانواده تهرانی در طرح پویش رحمت وزارت راه و شهرسازی انجام و به این تعداد خانواده زمین رایگان تحویل شده است.

بنا به اظهارات مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، واگذاری زمین در استان تهران با در نظر گرفتن ضوابط و صراحت ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بالمناصفه بین پدر و مادر صورت می‌گیرد.

آن‌طور که جنتی یادآور شده، خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند و بیشتر مشمول قانون تا پایان سال 1402 برای دریافت زمین رایگان فرصت دارند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/182155

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب