واکنش چمران به اعطای ودیعه میلیاردی به مدیران شهرداری: این پرداخت جزو پول‌های در اختیار شهردار بود

واکنش چمران به اعطای ودیعه میلیاردی به مدیران شهرداری: این پرداخت جزو پول‌های در اختیار شهردار بود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اعطای ودیعه میلیاردی به مدیران شهرداری، گفت: گفتند کمک هزینه مسکن بوده اما بنده نمی‌دانم وام بوده یا خیر. این پرداخت جزء اعتبارات در اختیار شهردار بوده و سالانه گزارش چنین مواردی به شورا ارسال می‌شود.

به گزارش نجواخبر، مهدی چمران در حاشیه دویست و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروز تغییرات طرحی درخصوص خاورشهر بررسی خواهد شد، اظهار کرد: فرمانداری به این طرح ورود کرده در حالی که ما طرح را برای شورای عالی معماری و شهرسازی آماده کرده بودیم و امروز پاسخ فرمانداری را خواهیم داد.

وی با اشاره به تعیین بهای خدمات آتش‌نشانی در سال جاری، خاطرنشان کرد: گزارشات حسابرسی چهار مجموعه شهرداری نیز در جلسه امروز بررسی خواهد شد.

چمران با بیان اینکه از حضور عضو شورا به ساختمان یکی از شهرداری‌ها ممانعت نشده بلکه شهردار منطقه حضور نداشته است، گفت: وقتی عضوی به منطقه می‌رود باید از پیش اطلاع‌رسانی صورت بگیرد و شهردار منطقه حضور داشته باشد. شهردار از پیش مرخصی گرفته بوده و معاون شهردار نیز بیمار بوده است. این حضور باید با تفاهم صورت بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اعطای ودیعه میلیاردی به مدیران شهرداری، تصریح کرد: گفتند کمک هزینه مسکن بوده اما بنده نمی‌دانم وام بوده یا خیر. این پرداخت جزء اعتبارات در اختیار شهردار بوده و سالانه گزارش چنین مواردی به شورا ارسال می‌شود.

وی افزود: پیشنهاد شده پسماند آرادکوه در فضای جدیدی دفن شود. اصل مسئله این است که در فضای فعلی دفن نشود. هنوز فضای جدید اعلام نشده اما به طور کلی باید کاری کنیم تا با زباله‌سوزهای پنج تا شش هزار تنی، پسماندی که قرار است دفن شود به جسمی خشک تبدیل شود و اگر این کار انجام شود نیاز به جابه‌جایی نیست.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/256044

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.