دبیر شورایعالی مناطق آزاد در فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو

دبیر شورایعالی مناطق آزاد در فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، امروز چهارشنبه (۲ آذرماه) به منظور بازدید از مناطق محروم و طرح‌های سرمایه گذاری، عمرانی و زیرساخت‌های لجستیکی با استقبال مسئولین محلی منطقه، وارد فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو شد.

به گزارش نجواخبر حجت الله عبدالملکی، در بدو ورود به منطقه آزاد ماکو گفت: این سومین سفر بعد از مناطق آزاد چابهار و اروند است که به منظور بازدید از مناطق محروم و بررسی مسائل و مشکلات منطقه صورت می‌گیرد.

عبدالملکی، با بیان اینکه در این سفر‌ها دیدار با فعالان اقتصادی و فرهنگی نیز صورت می‌گیرد، افزود: تقویت اقتصاد ملی، جذب سرمایه‌گذاری خارجی، ایجاد اشتغال و صادرات از جمله رسالت‌های مناطق آزاد است که برای نیل به اهداف یاد شده با تمام توان اقدام خواهیم کرد.

بازدید پروژه فنس کشی منطقه، پروژه دامپروری ۱۰ هزار رأسی «ارس دام آرشام»، «شهرک صنایع سبک»، «پایانه‌های لجستیکی مستقر در شهر بازرگان» و بازدید از «شهرک صنعتی شماره یک» در دستور کار مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی قرار دارد.

عبدالملکی در ادامه این سفر با نخبگان و فعالین فرهنگی گام دوم انقلاب و فعالان اقتصادی منطقه دیدار و گفت‌وگو می‌کند و در جلسه مشترک شورای معاونین و هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو نیز حضور خواهد داشت.

شرکت در جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو و بازدید از گمرک و مرز بازرگان از دیگر برنامه‌های سفر مشاور رئیس‌جمهور به بزرگترین منطقه آزاد کشور است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13889

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب