انتقاد یک نماینده مجلس:

گاز مردم در تربت جام قطع شده/ کسی پاسخگو نیست/ نمی‌شود که ترکمنستان در اوج سرما به یکباره گاز خود را قطع کند

گاز مردم در تربت جام قطع شده/ کسی پاسخگو نیست/ نمی‌شود که ترکمنستان در اوج سرما به یکباره گاز خود را قطع کند
نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از ستاد بحران گلایه داریم. هم اکنون گاز ۱۶ هزار مشترک در تربت جام قطع است.

به گزارش نجواخبر، جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با شبکه خبر با گلایه از مسئولان ستاد بحران اظهارداشت: گاز ۱۶ هزار مشترک گاز در تربت جام قطع شده است و با صحبت‌هایی که با مسئولان داشتیم، اما بازهم گازشان قطع است.

او در ادامه گفت: ما در این منطقه شرایط سختی داریم و کسی پاسخ‌گوی مردم نیست. من در گفت‌وگو با وزیر نفت شرایط را تشریح کردم.

جهان آبادی تاکید کرد: خود ستاد بحران، یک بحران است. چگونه است که سرمای زمستان را پیش بینی نکرده است؟ هم اکنون فشار گاز در تربت جام ۶۰ و ۷۰ است و تا زمانی که به ۲۰۰ نرسد، ما نمی‌توانیم گاز ۱۶ هزار مشترک را تأمین کنیم.

این نماینده مجلس افزود: در تایباد هم ما با افت فشار گاز روبه‌رو هستیم. چگونه ممکن است که مشهد که مردم آن توانایی مالی بهتری در مقایسه با شهر‌های مرزی دارند، گاز دارد، اما گاز شهر‌های محروم مرزی قطع شده است.

نماینده مردم تربت جام ادامه داد که من با وزیر خارجه درباره قطعی گاز ترکمنستان صحبت کردم. نمی‌شود که ترکمنستان در اوج سرما به یکباره گاز خود را قطع کند و به تعهدات خود پایبند نباشد.

او در ادامه با گلایه از ستاد بحران افزود: مردم ما را در دمای منفی ۱۰ و ۱۵ رها کرده‌اند. من از مسئولان تقاضا دارم که به آمار‌های روی کاغذ توجه نکنند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/15128

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب