در نخستین جشنواره اقتصاد مقاومتی استان اصفهان:

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به ذوب آهن اصفهان

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به ذوب آهن اصفهان
ذوب آهن اصفهان موفق شد در اولین جشنواره ی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان بزرگداشت شهید شاخص جامعه کار و تولید کشور شهید محمد کاظم زاده که ۲۷ مهرماه برگزار شد ، نشان اقتصاد مقاومتی را کسب کند . این نشان با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان و حمیدرضا اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان اعطا شد .

به گزارش نجواخبر، در این جشنواره که با حضور خانواده معزز شهید کاظم زاده همراه بود و به همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان اصفهان و میزبانی هلدینگ پتروپالایش برگزار شد، از۵۰ شرکت برتر تجلیل و نشان اقتصاد مقاومتی به آنها اعطا گردید .

تعداد ۸۰۰ واحد تولیدی در این جشنواره شرکت کردند و به صورت تخصصی ارزیابی شدند و در نهایت به ۵۰شرکت که بیشترین امتیاز را کسب نمودند نشان اقتصاد مقاومتی اعطا شد. برگزیدگان استانی این جشنواره به مرحله داوری جشنواره ملی اقتصاد مقاومتی راه خواهند یافت .

تعدادی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان در جشنواره نشان اقتصاد مقاومتی استان اصفهان حضور داشتند .

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی، الگو سازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی و خدماتی و هدایت عرصه تولید برای پیروی از سیاست های اقتصاد مقاومتی را از جمله اهداف این جشنواره بیان نمود .

اله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور نیز با بیان اینکه امروز تحریم‌ها اثر خود را از دست‌داده است، عنوان کرد: ما امروز جوانانی از جنس مکتب حاج‌ قاسم‌ داریم که در حوزه‌های مختلف تولید اثربخش هستند؛ ما می‌توانیم روی زانوهای خود بلند شویم و مشکلات کشور را حل کنیم.
وی ادامه داد: بیش از ۹۰۰ ساعت کار تخصصی و علمی برای اعطای نشان اقتصاد مقاومتی صورت‌گرفته است و این عرصه آغاز راه تحولی درون‌ زا و دانش‌بنیان است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/171858

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب